CalendarCalendar  ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 grimca humoristike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
artist
Admin
Admin


Numri i postimeve : 38
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: grimca humoristike   Mon Aug 25, 2008 7:12 pm

Njė fshatar shikon se njė shofer i kish prishur gardhin e arės me makinėn e tij . E takon shoferin dhe i thotė : Do ti thyej xhamat e makinės , mė ke prishur gardhin - O xhaxha , kij mėndjen ore se e kam blerė 8 milion ! Nuk dua tė dij fare , nuk e ke blerė 500 mijė lekė …!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: grimca humoristike   Mon Aug 25, 2008 7:17 pm

U jep mėsuesi njė temė hartimi nxėnėsve, Cfar do tė bėje po tė ishe udhėheqės? Tė gjithė po shkruanin vetėm njėri jo.Ti pse nuk shkruan e pyeti mėsuesi?Po pres tė mė vijė sekretarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: grimca humoristike   Mon Aug 25, 2008 7:19 pm

Njė person hipėn nė urban dhe po pinte cigare,i vjen fatorinoja dhe i thotė: More shok po a nuk e shihni tabelėn qė thotė:Shok qytetar mos pini duhan. E shoh mi e shoh po ajo nuk thotė pėr mua se unė jom katunar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: grimca humoristike   Mon Aug 25, 2008 7:23 pm

Berluskoni beri nje vizite mbretereshes se anglise. Ate dite
kishin planifikuar nje shetitje me karroce neper parqet e -atit. Duke shetitur njeri prej kuajve
qe terhiqte karrocen ja fut nje derr pordhe. Mreteresha e turperuar i kerkon ndjese Berluskonit:
Me falni per sa ndodhi me pare, vertete s’di c’te them Berluskoni ja kthen me karizmin e tij:
S’ka per se, vertete. Une kujtova se ishte kali……
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: grimca humoristike   Mon Aug 25, 2008 7:24 pm

Osama Bin Laden merr Bushin ne telefon dhe i thotė:
-Ok Bush, kam dy lajme pėr ty. Njė te mirė dhhe njė te keq , ke do tė parin?
-Tė mirin……… thot Presidenti.
-Lajmi i mirė esht qė do vij te dorezohem.
-Po i keqi thot, Bushi i kėnaqur..
-Do vij me avion i pėrgjigjet Osama.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: grimca humoristike   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
grimca humoristike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor-
Kėrce tek: