CalendarCalendar  ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si e niset emigrimin...dita qe late Shqiperine!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 6
Location : Shtetet E Bashkuara Te Shqiperis
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Si e niset emigrimin...dita qe late Shqiperine!   Fri Aug 22, 2008 3:06 pm

Kame pare qe shumica jane emigrant neper bote.!!

a deshironi te pershkruani se si filloi emigrimi per ju ???

Si e menduat ne fillim?? Sa keni vuajtur?? Dhe si jeni ndjere, shpirterisht, moralisht, dhe ekonomikisht?? sepse ma merr mendja cdo emigrant ka pasur veshtiresi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shqiperia.forumotion.net
 
Si e niset emigrimin...dita qe late Shqiperine!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Shqiptaret Neper Bote-
Kėrce tek: