CalendarCalendar  ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nga se lindin Ndjenjat??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
artist
Admin
Admin


Numri i postimeve : 38
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Nga se lindin Ndjenjat??   Fri Aug 22, 2008 6:02 am

Pershendetje te dashur antare.
Ja dhe nje teme e re ku mund te disskutojme.

Si mendoni ju nga se lindin ndjenjat dhe jo vetem ndjenjat e dashurise po cdo lloj ndjenje qe ndjen nje njeri???

Diskutim te kendshem
artist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nga se lindin Ndjenjat??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Shoqeria-
Kėrce tek: