CalendarCalendar  ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 helloooooooooo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bukuroshe
Admin
Admin
bukuroshe

Numri i postimeve : 3
Registration date : 07/09/2008

MesazhTitulli: helloooooooooo   Sun Sep 07, 2008 12:37 pm

Ju pershendes te gjitheve me kengen e Arta Bajrami - Asnje milimeter

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
helloooooooooo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Urime dhe pershendejtje-
Kėrce tek: