CalendarCalendar  ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje nga ana

Shko poshtė 
AutoriMesazh
anaNumri i postimeve : 2
Registration date : 07/09/2008

MesazhTitulli: Pershendetje nga ana   Sun Sep 07, 2008 7:03 am

hey forumi Mire se ju gjej te gjithve .Si ju kam mire , Jam nga korca dhe jetoj ne usa emrin e kam anisa shkurt ana dhe shpresoj qe tja kaloj mire ne shoqerin tuaj, jeni shum te mire te gjithe puc puc Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 6
Location : Shtetet E Bashkuara Te Shqiperis
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ana   Sun Sep 07, 2008 7:04 am

prersh ana mire se erdhe Smile klm Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shqiperia.forumotion.net
bukuroshe
Admin
Admin
bukuroshe

Numri i postimeve : 3
Registration date : 07/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ana   Sun Sep 07, 2008 7:08 am

persh ylli kissssssss fortttttt ana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alicja

alicja

Numri i postimeve : 3
Registration date : 07/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ana   Sun Sep 07, 2008 7:24 am

persh ana ja kalofshum mire te gjth se bashku jocolor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kiaraNumri i postimeve : 9
Registration date : 07/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ana   Sun Sep 07, 2008 7:31 am

ana mire se erdhe klm Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga ana   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje nga ana
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Prezantimi-
Kėrce tek: