CalendarCalendar  ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kuriozitet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
artist
Admin
Admin


Numri i postimeve : 38
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Kuriozitet   Tue Aug 26, 2008 11:12 am

  • Nje mashkull harxhon Mesatarisht 3350 ore duke u rruajtur e duke u qethur

  • Bethoveni para se te kompozonte fuste koken ne uje te ftohte

  • vetem mushkonjat femra piskojne

  • Nje Shqiponje mund te shofi gjahun e saje qe 3000 metra larg

  • ne trupin e njeriut muskuli me i forte eshte gjuha

  • kali mund te qendroj deri ne nje muaj ne kembe

  • minjt mund te durojn pa uj me teper se devete

  • nje njeri qesh mesatarishte 13 here ne dite

  • femrat i perpelitin syte 2 her me shum se meshkujt

  • domatja eshte fruti me popullor duke ja kaluar bananes dhe dhe portokalles

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kuriozitet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kuriozitete-
Kėrce tek: