CalendarCalendar  ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 mesazhe dashurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
artist
Admin
Admin


Numri i postimeve : 38
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:34 pm

Zoti krijoj token toka te krijoj ty ti ke lind per mua un do vdes per tyyyyy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:36 pm

Prit prit mos flej se do te them te dua shume, naten e mire dhe gjume te embel ma jep nje puthje e me shih ne enderr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:37 pm

Ti je gjumi un jam endra ti je shpirti un jam zemra ti je dielli un jam drita ti je jeta un qe e prita.Mos mendo se te haroj se vetem ty te dashuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:38 pm

Dua 5 minuta : 1 per te te folur,2 per te te perkedhelur, 3 per te te pare,4 per te te puthur , 5 per te kthyer oren prapa dhe te filloj nga e para
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:39 pm

dashuria eshte akull qe zemren ta freskon tradhtia eshte zjarr qe zemren ta helmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:40 pm

Sa Lule Ka Pranvera Te Gjitha Kan Arome , Por Lulja Me e Bukur Eshte Dashurija E Jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:40 pm

Mendohuni mire kur te beni nje vajze te qaj, se Zoti numeron gjith lotet e saj!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:41 pm

Ta dush dike e afer tij te mos jesh eshte njesoj si te jesh i denuar e faj te mos kesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:42 pm

Me shikim do te ndjek me puthje do te ushqej me prekje do te ledhatoj me zemer dot dashuroj dhe kur ste harroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:43 pm

Thone se njerezit kane pare engjej mua me mjaftoi te shikoja ty shpirti im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
artist
Admin
Admin


Numri i postimeve : 38
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:43 pm

Mjaftoi vetem nje cast per te te njohur, por nuk do te mjaftonte nje jete per te harruar ate cast
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:45 pm

Do doja te isha lot qe te lindja nga syte e tu, te jetoja mbi buzet e tua e te vdisja prape aty. Te dua!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:46 pm

Nese ti me do ma thuaj te verteten, sdo ta jap veē zemren por por ta jap dhe jeten, Nese ke zemer ndaje bashk me mua, Nese ke fjale me thuaj te duuuua!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:47 pm

Shkronjat fillojne me ABC – Numrat fillojne me 123 – Notat fillojne me DO RE MI – Dashuria fillon me UNE edhe me TI!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 7:50 pm

Nuk ka lule pa arome
Nuk ka njeri qe s'dashuron
Nuk ka suprize pa lumturi
Nuk ka jete pa dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sexy_Girl
Admin
Admin
Sexy_Girl

Numri i postimeve : 18
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   Mon Aug 25, 2008 8:01 pm

Dua te behem lot te shetis neper fytyren tende te vij deri te buzet tua dhe te them fjalen te DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mesazhe dashurie   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mesazhe dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Mesazhe Dashurie-
Kėrce tek: