CalendarCalendar  ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfare ju ka ber te merziteni apo te jeni i gezuar sot?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
artist
Admin
Admin


Numri i postimeve : 38
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Cfare ju ka ber te merziteni apo te jeni i gezuar sot?   Thu Aug 21, 2008 3:52 pm

Sot me them te drejten ky forumi me ka merzit po aq shume sa nuk di si ta mas merzitjen .
Vdiqa duke u rregulluar keto temat,dhe me ne fund shyqyr i rregullova.
Po ama ngela duke ju lutur zotit kam gjithe diten lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cfare ju ka ber te merziteni apo te jeni i gezuar sot?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: